Femmenation by Hard Divas aneb přijďte si zatančit s top lektorkami


Svoláváme všechny divas, bitches, queens a bad girls. Je tu první česká akce zaměřená na feminní taneční styly! Říkají si Hard Divas. Jejich house nese jméno Nora a pořádají první akci feminního konceptu. Tak si to nenechte ujít!

Být sexy neznamená být cheap. Umět na sebe správně sáhnout není dar z nebes, ale skill. Nést se při chůzi na podpatcích jako královna? To je trénink.

Dvoudenní setkání

Femmenation je dvoudenní taneční setkání v Praze, které přináší pět workshopů (Waacking, Vogue Femme, Female Hip hop, High heels a Dancehall), doprovodný program v podobě rozhovorů s lektory na společné večeři, party s DJs, vystoupením lektorů a tanečním překvapením. Pořadatelé chtějí budovat komunitu – společně tančit, učit se, popovídat si, společně se najíst, opít, spřátelit a inspirovat se navzájem.

Vítají holky i kluky na podpatcích. Buďte u prvního ročníku, bude to stát za to!

Zeptali jsme se pořadatelek, co je pro ně Femmenation a proč se akci rozhodly pořádat. Hard Divas: “Důvodů je více. Je to formát akce, který v Čechách a možná i Evropě chybí. Kdyby tu taková akce byla, my na ni okamžitě jedeme. Proto jsme Femmenation zorganizovaly, jako bychom dělaly akci přímo pro sebe – poctivě a v té největší kvalitě. Z vlastní zkušenosti víme, že pokud se někdo věnuje některému z tanečních stylů Femmenation, ty ostatní ho obrovsky obohatí. Nejlepší tanečnice Waackingu na světě jsou skvělé v High Heels. Ty nejlepší v High Heels jsou zároveň voguerky. A takhle bychom mohly pokračovat. Styly, které jsme vybraly, jsou něčím propojené a jeden obohacuje druhý. Ještě nikdy tu nebyla možnost se potkat a inspirovat navzájem s tanečníky z ostatních feminních stylů. My ji tímto přinášíme s vizí budovat komunitu. Pět workshopů různých stylů, společná večeře s lektory a Slutisha mejdan. Tanec je tak barevnej a různorodej, že je podle nás dávno pasé škatulkovat ho podle toho, pod jakej urban style spadá. Ti nejlepší si berou trošku ze všeho.”

Program

Pátek 19. 4.

14:30 – 16:00 Michelle Bambaii (Dancehall)

16:00 – 16:15 pauza

16:15 – 17:45 Monika (Vogue Femme)

20:00 – 23:00 společná večeře a rozhovory s lektory

Sobota 20. 4.

13:00 – 14:30 Viktor (Waacking)

14:30 – 15:00 pauza

15:00 – 16:30 Čilli (Spicylicious Femme)

16:30 – 17:00 pauza

17:00 – 18:30 Ginger (High heels)

21:00 – 03:00 Slutisha party včetně showcases lektorů a hostů

Vidíme se tam?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí