Baddie Winkle vám ukáže, jak žít


Baddie Winkle

Lidé v jejím věku obvykle tráví čas pletením ponožek, případně zíráním na ty největší ptákoviny, které televizní kanály nabízí. Často je to jejich jediná zábava, protože jim zdraví už příliš neslouží a příbuzní je navštěvují málokdy. Baddie Winkle ale ve svých neuvěřitelných 92 letech dokazuje, že zdaleka ještě nepatří do starého železa. Co víc, ona dokonce vládne sociálním sítím!

Baddie se toho nebojí

Jestli je někdo živoucím důkazem toho, že život ve stáří opravdu nekončí, tak je to tahle paní. Nejen, že je ve svém věku nad míru aktivní, ale potrpí si také na módu a sociální sítě. Celým jménem se jmenuje Helen Ruth van Winkle a mezi její fanoušky patří i takové hvězdy, jako jsou zpěvačky Miley Cyrus nebo Rihanna. Nejsou to ale jen ženy, kdo ji sledují. Helen se líbila mužům vždy. A ani pokročilý věk není jejím obdivovatelům překážkou.

V dnešní době sociálních sítích se i ze zdánlivě obyčejných dívek mohou stát vlivné influencerky. Nasbírat si stabilní fanouškovskou základnu dá ale pořádně zabrat. Málokomu se podaří prolomit hranici několika set tisíců fanoušků, natož followerů v řádech milionů. Nedaří se to dokonce ani s tou výhodou, že se dnešní instagramové hvězdičky doslova narodily s mobilem v ruce. Přesto i to se Baddie podařilo. Na Instagramu ji totiž sledují téměř čtyři miliony fanoušků.

Asi si teď řada z vás ťuká na čelo, co na sociálních sítích taková paní v letech hledá, ale zjevně kromě zábavy a kontakt s druhými také aktivně spolupracuje s řadou značek, jejichž produkty vždy velmi vtipně zakomponovává do svého feedu. K tomu všemu má dokonce vlastní kolekci kosmetiky. Její Instagram je plný vtipných fotografií, ze kterých doslova čiší pozitivní energie a radost ze života.

Jaký je vůbec příběh Baddie Winkle?

Než se Helen Ruth van Winkle alias Baddie Winkle stala hvězdou sociálních sítí, vedla docela průměrný život. Žila ve městě Waco v Kentucky, měla malou šestiakrovou farmu, starala se o svá pravnoučata, o zahrádku a každou neděli chodila do kostela.

Kdy a proč ale přišel takový zlom? Začalo to v dubnu v roce 2014, kdy si za pomoci své pravnučky založila instagramový účet Baddie Winkle a nahrála na něj první fotografii. Přidala k ní docela netradiční komentář, který zněl takto: “I’m a bad b**ch; always been a rebel.“ Což k její vizáži fakt sedí. No, posuďte sami.

Nečekaný úspěch

Přesto, že šlo v první chvíli o nevinný žertík, reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Její první příspěvek se stal doslova virálem a počet jejích fanoušků začal neskutečně stoupat. Toho Helen okamžitě využila a začala tak svůj zbrusu nový profil zásobovat řadou originálních fotografií. Strhla se tak ohromná bouře barev a neuvěřitelných módních kreací. Helen nebo tedy spíše Baddie ukázala světu, že se nemusí bát být šik nehledě na věk. Její smysl pro humor pak mluví za vše. Fotky jsou opravdu dokonalé, a tak není divu, že si jí zamiloval doslova celý svět. Baddie je prostě inspirativní, ať si říká, kdo chce, co chce.

Zdroj: Boredbanda.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli