Prahu už příští týden ovládne adidas Recode Running Festival

V termínu od 4. až 6. dubna do Prahy zavítá fenomenální adidas Recode Running Festival, který přichází s ne právě malou ambicí. Hodlá totiž nastolit úplně novou éru běhu. Celkem se uskuteční hned v 25 světových metropolích a krom samotného sportu klade důraz také na životní styl a kulturu. Jednotliví účastníci budou běhat, fotit, inspirovat a čerpat motivaci při projekci unikátních běžeckých filmů.

K běžcům se můžete připojit i vy. Stanete tak po boku například české olympioničce Evě Vrabcové Nývltové nebo nejlepšímu českému vytrvalci Jiřímu Homoláči. Jak budou vypadat 3 dny běžecké inspirace?

Recode Prague

Víte, kde je v Praze robot R2D2 nebo Stínadla z Rychlých šípů? Poznejte české město z běžeckých bot, užijte si jeho fantastické kulisy a podělte se s ostatními o místa, která jste sami objevili. Inspirujte pak ostatní běžce sdílením své fotky na Instagramu s hashtagy #adidasrunnerspraguea #ultraboost.

Autoři dvou fotek vyhrají běžecké boty adidas Ultraboost 19 nebo účast na speciálním eventu s filmovou projekcí. Všechny tipy na originální místa pak najdete v mapě na webu projektu.

adidas
Foto: adidas

Shake Out Run

Opusťte své zažité trasy. Otřeste svými zvyky. Přijďte si 4. dubna v 18:30 hodin užít speciální výběh s adidas Runners Prague. Otestujete nové Ultraboost 19 a poznáte Prahu úplně jinak.

Ale pozor! Na výběh je potřebná registrace přes aplikaci Runtastic (v záložce Groups & Communities se přidejte do komunity adidas Runners Prague a zaregistrujte se na událost). Dlouho neváhejte, počet míst je omezený!

Film Screening

Běžecká inspirace z celého světa bude v pátek 5. dubna koncentrována do jednoho sálu Kina Atlas. Těšit se můžete na premiéru běžeckých dokumentů, na speciální běžecké hosty a na spoustu motivace, kterou využijete o den později při pražském půlmaratonu.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu nelze vstupenky zakoupit, ale můžete je vyhrát v rámci soutěže Recode Prague. Super!

Race Day

V sobotu 6. dubna ovládne pražské ulice Sportisimo 1/2Maraton Praha. V závodním expu na Výstavišti Praha si můžete prohlédnout nejnovější sportovní kolekci adidas.

Pro členy adidas Runners bude nachystán u startu závodu stánek s chill out zónou, občerstvením a službami fyzioterapeuta. Kdo neběží, může podpořit závodníky fanděním z adidas Runners Cheering Zone. Vidíme se tam?
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě