Naučte se lyžovat od skutečných šampionů. Kde?


Livigno

Zavřete oči a představte si, že se na trati potkáte s hvězdami světového lyžování, jako jsou Dorothea Wierer nebo Lisa Vittozzi. Nejen že kolem vás projedou, ale dokonce vám i poradí, jak zlepšit techniku a další fígle.

Nemyslitelné? Nemožné? Nepředstavitelné? V Livignu tato slova neznají. Svou oficiální kandidaturu na pořádání ZOH v roce 2026 společně s Milánem a Cortinou oslaví velkolepou akcí Olympijský týden, v němž nemožné se stane skutečností.

Olympijská atmosféra

Dorothea Wierer, Lisa Vittozzi, Paolo Rodigari, Federico Pellegrino, Greta Laurent nebo Giorgio Rocca. To je jen krátký výběr osobností, s nimiž se během Olympijského týdne od 30. března do 6. dubna budete moci nejen osobně setkat, ale vydat se s nimi i na sjezdovku či běžkařskou a biatlonovou trať.

Akce je věnována všem nadšencům zimních sportů, kteří budou mít možnost okusit nanečisto olympijskou atmosféru. Organizátoři připravili na každý den bohatý program a celý týden se ponese ve znamení mimořádných slev a bonusů.

Jeďte na 7 dní, plaťte za 6

V Livignu pro účastníky Olympijského týdne připravili královskou nabídku. Při ubytování ve vybraném hotelu či apartmánu na 7 nocí dostanete jednu úplně zdarma! Podobně to platí v půjčovnách lyží, kde při šestidenním zapůjčení zaplatíte pouze za pět.

Ušetříte dokonce i na ceně Skipassu a lyžařské školy, bude vás stát totiž o 10 % méně. V den příjezdu dostanete náramek, s nímž se dostanete na všechny akce, párty a budete moci uplatnit další slevy.

Zažijte olympiádu na vlastní kůži

I když se nejbližší zimní olympiáda bude konat až za tři roky, její atmosféru můžete zažít v Livignu už na přelomu března a dubna letošního roku. V neděli 31. března dostanete možnost si zalyžovat na sjezdovkách s reprezentanty italského národního týmu v alpském lyžování a odpoledne zajít na welcome drink do Aquagranda Active You s živou hudbou.

Pondělí 1. dubna bude věnováno freestylovým disciplínám za účasti Elisy Nakab a Iana Rocca a biatlonu s Dorotheou Wierer, Lisou Vittozzi, Paolem Rodigari a dalšími. Kdo si v úterý přivstane, prožije neopakovatelný zážitek. Za svítání bude moci vyrazit na sjezdovku se sportovci z Livigna.

Další dny budou hrát hlavní úlohu snowboarding, alpské a běžecké lyžování, přičemž ve čtvrteční dopoledne prožijete s reprezentantem na snowboardu s Mauriziem Bormolinim a odpoledne vyrazíte do stopy s Federicem Pellegrinem a Gretou Laurent. Lahůdkami programu bude průvod vlajek kandidujících měst a závěrečný olympijský ceremoniál.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí