Moira opět představuje limitovanou kolekci Fashion


Rok se s rokem sešel a česká značka Moira opět představuje novinky z každoroční limitované kolekce „Fashion“, kterou uvádí na trh již přes 10 let. Módní i funkční kousky, které jsou opět k mání pouze v omezeném množství, jsou příjemným osvěžením portfolia, které je zákazníkům známé zejména díky kvalitním sportovním produktům.

Pouze pro ženy

Moira Fashion je určena pouze ženám, kolekci dominují šaty ve dvou délkách, trička a letos nově i dva druhy sukní. „Sukně jsou letošní novinkou a zařadili jsme je v podstatě na přání našich zákaznic, které si tuto každoroční limitovanou řadu velmi oblíbily. Novým produktem jsme tak celou kolekci příjemně osvěžili, “ říká Marcela Vlčková z Moiry.

Komfort a italský design

Společným jmenovatelem celé kolekce je komfort při nošení a estetický vzhled. Tomu napomáhají speciálně vybrané látky té nejvyšší kvality, ze kterých jsou šaty, sukně i trička vyrobeny. Využití produktů je široké, hodí se pro formálnější dresscode, ale také pro volný čas. Vybrané látky jsou příjemné na omak, nemačkají se, snadno se udržují a rychle schnou. Pocení, či nepříjemným skvrnám od potu se tak vyhnete s grácií.

Materiál pro lehké vzorované šaty dokonale podtrhující ženské křivky pochází z italských dílen, finální produkt je ale stále v rukách šiček z jihočeských Strakonic. Šaty, sukně ani trička nevyblednou, proto vám v šatníku vydrží i několik módních sezón.

Funkční šaty 2390 Kč


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli