Profesionální kouč na každou školu. Praha 2 pokračuje v úspěšném projektu


Praha 2 bude pokračovat v zapojování profesionálních trenérů do hodin tělocviku. Projekt Trenéři do škol, který radnice finančně podporuje, běží na základních školách úspěšně již třetím rokem.

„V dnešní době každý dobře ví, že sport a kladný vztah k pohybu je pro zdravý vývoj dětí zásadní. Proto mám radost, že tento jedinečný projekt na našich Dvojkových školách už zcela zdomácněl. Pedagogové si působení profesionálních trenérů na hodinách tělocviku chválí a trenéři jsou pro děti naprosto přirozenou autoritou. A nadšené jsou i samotné děti, které tak mají možnost si vyzkoušet celou řadu sportů, a to nejen silových, ale i míčových a minimálně jeden bojový sport jako například judo.   Na základě osobní zkušenosti se pak mohou rozhodnout, zda se budou některému z nich věnovat i mimoškolně,“ řekla k pokračování projektu Jana Černochová, která má jako radní Prahy 2 školství ve své gesci.

Sportovní projekt je zaměřený na malé školáky. Jeho cílem je získat děti pro sport, pomoci k jejich zdravému vývoji a současně je vést k chování v duchu fair play. Do projektu je zapojeno celkem dvacet tříd z 1. stupně základních škol zřizovaných městskou částí Praha 2.

Foto: MČP2


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli