Nicki Minaj zničila internet odvážným obalem Paper Magazine


Nicki Minaj

Známou provokatérku a hudební interpretku Nicki Minaj sleduje v posledních měsících a možná i rocích celý internet. Poslední zprávy okolo zpěvačky se točí třeba kolem jejího čtvrtého alba, skladby Motorsport od Migos, kolekce s řetězcem H&M nebo jejího bratra Jelaniho Maraje, který byl nedávno obviněn za znásilnění dítěte. Nicki se však rozhodla, že pozornosti není nikdo dost, a tak nafotila jeden z nejodvázanějších titulních coverů k magazínu Paper Magazine.

Něco vám to připomíná? Ještě aby ne. Se stejným magazínem nafotila odvázané fotky i současná manželka Kanyeho Westa Kim Kardashian v roce 2014, čímž magazín dostál svému popisku „Break the Internet“.

Krása Nicki Minaj nemá žádné hranice, což nás dost nutí polemizovat nad tím, která Nicki je ta nejžhavější. Ano, čtete správně. Na odvážném obalu časopisu jsou tři odlišné Nicki Minaj jako Minaj à Trois (naše favoritka je ta sedící), jež dohromady vytvářejí snad ještě lepší cover než ten, kde se Kim Kardashian chlubí svým pozadím.

Jaká Nicki se nejvíce líbí vám? A „splnil“ cover popisek „Break the Internet“? Kromě fotky se níže můžete podívat i na video ze samotného focení, které vás stejně jako nás určitě dostane do kolen. Více fotek a rozhovor se samotnou Nicki najdete zde.

Wanna Minaj? @papermagazine 🧐👅 photos by @ellenvonunwerth #BreakTheInternet edition

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on


https://www.instagram.com/p/Bbfo_yBhIcp


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli