Koronavirus mezi rappery? James Potok způsobil skandál v letadle


James Potok

Světem se šíří nebezpečná nákaza koronaviru, která už stála život stovky lidí. Koronavirus se poprvé objevil v Číně, ale bohužel nakažení lidé se objevují už i v jiných státech, například v Německu.

Trapné

Koronavirus opravdu není téma, ze kterého by si kdokoli měl dělat legraci, bohužel to nepochopil rapper James Potok, který cestoval z Toronta do jamajského města Montego Bay. Na palubě letadla po vzletu zahlásil, že byl ve Wu-chanu, odkud se nákaza šíří, a že mu není dobře.

Letadlo se vrátilo na letiště a rapper byl odveden v roušce z paluby. Po vyšetření se ukázalo, že je Potok zdravý. Rapper se následně za prank omluvil na Youtube. Prý chtěl, aby mu lidi za to pochlebovali.

Zde se můžete podívat na klip, kde James vystupuje:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli