Nejzajímavější Instagram profily na české “urban” scéně 2. část


Minulý díl této nepravidelné rubriky se u vás čtenářů shledal s úspěchem, není tedy důvod, proč pro vás nepřipravit jeho druhé pokračování. Zatímco jste v první sérii mohli najít ostřílená jména jako James Cole, Ektor, Vladmir 518 nebo Sharlota, tak v té dnešní jsme se zaměřili na více, či méně známější umělce, kteří ale také nepostradatelně patří do kategorie s označením “současná urban scéna”. Sleduj naší selekci níže.

@PaulieGarand

Paulie Garand nemá nadání jenom pro tvorbu hudby. Pokud jste viděli alespoň jeden z jeho videoklipů, které sám režíruje, tak moc dobře víte, že má talent i pro vizuální tvorbu. Výjimkou není ani jeho Garand Brand a Instagram profil, kde najdete spoustu zajímavých snímků z umělcova života.

Se svejma 🙏🏼

Fotka zveřejněná uživatelem Paulie Garand (@pauliegarand),

@alexsedlackova

Pokud byla o odstavec výše řeč o Paulie Garandovi, nebylo by dobré opomenout ani jeho přítelkyni Alex Sedláčkovou, jejíž Instagram tedy spíše ocení dámy. Přesto si však myslíme, že by v našem výběru neměla chybět.

Nejkrásnější počasí dneska v Hradci ☀️🙏🏼

Fotka zveřejněná uživatelem Alexandra Sedláčková ♡ (@alexsedlackova),

@Gnosis_Art_Snop

Sledujete pravidelně naše fotoreporty? Pak tohle jméno určitě poznáváte, za několika z nich totiž Tomáš “Gnosis” Snop stojí. Na jeho Instagamu objevíte zejména fotografie z projektu Faces of Urban.

@TonyFlunkey

Pokud se zajímáte o dění kolem Marpa a jeho TroubleGangu, určitě vám neuniklo ani jméno Tony Košař aka Tony Flunkey. Ten totiž coby dvorní fotograf celé stáje stojí za většinou vizuální produkce, která se k vám, fanouškům dostane.

@MCMarpo

Marpa asi úplně představovat nemusíme, pokud ale chcete mít fresh informace o aktuální situaci kolem jeho osoby a TroubleGangu jako takového, tak by jeho Instagram neměl chybět ve vašem seznamu sledujících.

Díky Vám za ten neskutečnej support !!!! 📸 by @adelabellini #marpo #troublegang #forumkarlin #pochod #loveyall

Fotka zveřejněná uživatelem TroubleGang 🇨🇿🇺🇸 (@mcmarpo),

@Masker81

Jedním z nejvýraznějších street art a graffiti umělců současné doby je bezpochyby Jakub Matuška alias Masker. Zajímá vás, na čem pracuje aktuálně? Pak je jeho Instagram určen právě pro vás.

@MaximHabanec

Kolem skatera Maxima Habance se toho poslední dobou dělo velmi mnoho. Coby jezdec pod vlajkou Red Bull nyní představil svůj snímek Skate of Mind II s hromadou příslušného merche. Jeho Instagram vám pak prozradí více o jeho životě (nejen) na čtyřech kolečkách.

@LukasWagneter

Red Bull Media House vydává jeden zajímavý snímek za druhým, přičemž za mnoha z nich stojí jméno Lukáš Wagneter. Jeho Instagram je toho více než jasným důkazem. Přesvědčte se sami.

@fitfoodieprague.cz

Fitfood bistro, kde je jídlo dietní a přesto se na něj sbíhají sliny. Není to jen strava pro fitness nadšence, ale i zpestření pro všechny foodlovers. Pro větší představu určitě doporučujeme navštívit Instagram profil tohoto bistra, nebo případně rovnou zajít na oběd.

@redbullcz

Ať už jde o akce spojené s extrémními sporty, hudbou či prostředím v urban kultuře, můžeme si být jisti, že zde bude figurovat Red Bull. To také dokazuje Instagram profil českého zastoupení této značky, kde najdete stovky těch nejzajímavějších fotografií z výše zmíněných odvětví.

Vruuuum💥 #🚵🏼 @jorgeprado61 #📸 @albertolessmann

Fotka zveřejněná uživatelem Red Bull CZ (@redbullcz),

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě