Film Need For Speed s prvním trailerem!


Mnoho z vás určitě zaslechlo, že se připravuje celovečerní film inspirovaný herní sérií Need For Speed od Electronic Arts. Už také nějaký pátek víme, že v tomto stejnojmenném filmu si hlavní roli střihne Aaron Paul, kterého můžete znát hlavně ze sériálu Breaking Bad, kde hrál postavu Jesseho Pinkmana. Režii má na starosti ne až tak známý Scott Waugh, který dříve režíroval pouze film Act of Valor, ale zahrál si například v prvním díle xXx, nebo v Torque.

Děj filmu Need For Speed se bude točit okolo hlavního hrdiny, tedy právě okolo Aarona. Ten je pouličním závodníkem a provozuje vlastní autodílnu, v které upravuje a připravuje luxusní vozy právě na takovéto závody. Náhle je ale zavražděn jeho nejlepší přítel a celá vražda je hozena na něj. Po propuštění z vězení to ale Aaron nenechá jen tak, a začne se snažit toto spiknutí rozluštit a smrt svého přítele pomstít.

Zbývá už jen dodat, že film se na plátna kin – včetně těch českých a slovenských, dostane v březnu roku 2014.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě