Converse novou kolekcí oslavuje rovnoprávnost, různorodost a lásku


27. června se globální LGBTQIA+ komunita spojí, aby oslavila Pride, která poprvé proběhne digitálně. A právě u příležitosti letošníhosvátku lásky a rovnosti představuje Converse svou novou letní kolekci, kterou vyjadřuje podporu celosvětovému hnutí Pride a LGBTQIA+ komunitě, která bojuje za budoucnost, ve kterou věří.

Kolekce Converse Pride byla poprvé představena v roce 2015. Teď se vrací s heslem „More Color, More Pride“ a přináší hravé Chucky inspirované duhovou vlajkou s přidanou hnědou a černou, které reprezentují sílu diverzity a inkluze.

Kolekce je speciální jak barevným provedením, tak domyšlenými detaily. Ikonická nášivka na boku vysokého modelu Chuck Taylor All Star a Chuck 70 je zahalena do duhových barev, stejně jako podrážka všech modelů. Zadní stranu tenisky zdobí nápis „DIVERSITY EQUALITY LOVE“.

Kromě duhových modelů tenisek byla speciálně k letošním oslavám Pride navržena i kolekce oblečení, ve které nechybí kšiltovka nebo černé a bílé tričko s duhovým nápisem.

Converse se dlouhodobě snaží spojovat lidi na celém světě, podporovat různorodost, lásku a jedinečnost. V rámci své nové kolekce věnovala značka Converse 1 milion dolarů na podporu globálních LGBTQIA+ komunit, včetně projektu It Gets Better.

Kolekce Converse Prid eje dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.






architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli