Tady s námi napořád, říká Zalando kampaní mířící na mladé Čechy s vietnamskými kořeny


Zalando, přední evropská online platforma pro módu a životní styl, navazuje na nedávno představenou globální kampaň „Tady s námi napořád“ a spouští lokální amplifikaci s názvem Generace V. Jde o spolupráci s několika mladými a talentovanými lidmi s česko-vietnamskými kořeny, které se svěřují se svým pohledem na hodnoty, které by měly s námi zůstat napořád. Vyjmenovávají například kulturní obohacení, přijetí, sebevědomí nebo respekt.

Mezi talenty nechybí současná ambasadorka Zalanda, Bé Hà Nguyen, herečka Ha Than Špetlíková, herec Lukáš Tran, kavárník Jackie Tran nebo fotbalový brankář Filip Nguyen. Každý z nich poukazuje na to, čeho si na česko-vietnamském soužití nejvíc cení a jakých hodnot si nejvíce váží. Kampaň „Tady s námi napořád“ je zaměřena na oslavu hodnot, které Zalandu leží na srdci (jako je například diverzita či inkluze) a tato lokální amplifikace ji doplňuje o česko-vietnamskou perspektivu.

Vietnamská komunita žije v České republice už od 90. let, její velikost se odhaduje na 60.000 – 100.000 lidí. Po Slovácích a Ukrajincích je vietnamská komunita třetí nejpočetnější menšinou na českém území, která přináší rozdílný způsob života zaměřený na silné rodinné vazby, solidaritu či respekt.

foto: Zalando


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí