Letní chill se vším, co k létu patří. Max Pool Party osvěží Prahu i Brno


Skateboardista Maxim Habanec se po sedmi letech rozhodl znovu vrhnout do vod Red Bull Max Pool Party a v létě v Praze a Brně napustí skejtové bazény a promění je na nejlepší letní chill-out.

O co vlastně jde?

Je to jednoduché: koupání, zábava, hudba, grill a také skateboarding. Bazén, ve kterém se normálně jezdí na skejtu, se promění v bazén na koupání.

V červenci se můžete těšit hned na dvě Pool Parties. Ta první se koná 15. července v Praze v Radotíně a druhá 16. července v Brně na Slatině. To vše za účasti Maxe Habance a celé jeho crew!

O triky nebude nouze

Nebude chybět ani kontest o nejoriginálnější trik skočený na skejtu do vody, skok do výšky, rail přes bazén či skoky do vody.

„Nejde ale jen o párty pro nic za nic. Chceme místo konání zanechat v lepším stavu, než v jakém bylo předtím. Vyčištěný bowl i celý prostor parku, lehké opravy i nějaká ta nová překážka. Prostě skejt life,“ zve Max Habanec na Pool Parties.

Než se přiblíží datum první letošní skejt-bazenové party, můžete se naladit videem z první Max Pool Party v roce 2015, která proběhla v pražských Řepích.

Harmonogram:

13:00 start
15:00 1. disciplína – Deathrace
17:00 2. Disciplína – Praha skok do výšky/ Brno rail přes bazén
19:00 3. disciplína skoky do vody
20:00-21:00 afterparty

foto: Red Bull Media House


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí