Kdo má zavřené dveře do ložnice Nicki Minaj?


Na svém nejnovějším albu Queen se rapová diva Nicki Minaj nenechala ani trochu zahanbit. Mezi jasné highlighty alba patří samozřejmě skladba Barbie Dreams, která je originální předělávkou legendárního tracku Just Playing (Dreams). Legenda Biggieho formátu se v originálním počinu zabývá otázkou vysněných soukromých chvilek s populárními r&b zpěvačkami své doby, Nicki oproti tomu mluví o svých zkušenostech s rappery a sportovci.

Nakládačka

Ve skutečnosti jim to královna rapu dost slušně nandává, ale neřekli bychom, že jde o diss, spíše o povedené roastování. A nějakou tu publicitu okolo alba je přece taky třeba vyrobit… Zmíněni jsou tady úplně všichni od Tekashiho 6ix9ine až po DJ Khaleda a Kanye Westa.

Seznam ale určitě není konečný. Důkazem toho je úsměvná prezentace v televizní show amerického moderátora Stephena Colberta. Nicki tam dala dohromady seznam mužů, se kterými se nikdy intimně nesblíží, a krom takového Meek Milla (s nímž dříve tvořila mileneckou dvojici) na poslední chvíli doplnila i samotného moderátora.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě