Ariana Grande odhaluje detaily o připravovaném albu: Texty mají hlubší poslání

Popová princezna Ariana Grande, která ještě tento měsíc oslaví 25. narozeniny, začala svou zářnou kariéru sice teprve v roce 2008, za uplynulé desetiletí se ale dokázala vyšvihnout na jednu z předních tváří světové pop music. Venku má tři studiové desky, z nichž ta poslední, Dangerous Woman z roku 2016, je ve Spojených státech už nějakou tu chvíli platinovou.

Nová deska

Ariana nemá za sebou nejlehčí období. Na jejím loňském koncertu v Manchesteru došlo k neblaze proslulému teoretickému útoku, během kterého bylo zabito třiadvacet (a zraněno na pět set) fanoušků. Zpěvačka tuto situaci nesla velmi těžce a ani po roce o ní nechce příliš mluvit. Za tu dobu nedala téměř žádné interview, a v tom nejnovějším pro časopis FADER vysvětluje proč:

Myslela jsem, že časem a s pomocí terapie, psaní a povídání si s rodinou a přáteli bude jednodušší o tom mluvit, ale stále je těžké najít vhodná slova. Když jste tak blízko něčemu tragickému a děsivému, co je v přímém rozporu s tím, jak by hudba a koncerty měly vypadat, nechá vás to bez jakékoli půdy pod nohama.

Nicméně nechme všechno zlé stranou. Po přeplněném charitativním koncertu je dnes Ariana zpět ve studiu a je připravena dát svým fanouškům novou muziku. Nové album nazvané Sweetner by mělo vyjít ještě letos v srpnu. Zatím z něj známe jen hyper úspěšný dubnový singl No Tears Left To Cry, který atakoval vrchol hitparád i v našich končinách. Dalšího songu, The Light Is Coming (na featuringu s Nicki Minaj), bychom se měli dočkat hned 20. června spolu se zahájením předprodeje celého alba. Mezi hosty by tady dále měla figurovat třeba Missy Elliott.

Nové hodnoty

Loňské neštěstí jí dalo nový pohled na život a jeho hodnoty. Ještě před tím vším si ale Ariana byla vědoma toho, že s příštím projektem se musí někam posunout, povýšit. V roce 2016 potkala legendárního producenta Pharrella Williamse a požádala ho, aby spolu začali tvořit něco zcela nového. Spolupráce jim ladila a hudebník se nechal slyšet, že se na albu podílel také jako posluchač, terapeut a těsnopisec. Na jeho finální podobě přitom odprodukoval na polovinu všech skladeb.

Proces to byl opravdu dlouhý. Například na výše zmíněné skladbě s Nicki Minaj se rozhodovalo mezi slokami od osmi (!) dalších rapperů. Většina skladeb rovněž bude prý mnohem hlubší, než jsme u Arianiny tvorby byli zvyklí.

Moje tvorba vždy byla o jednoduchých textech a sexy tanečcích. Teď je tam hlubší poslání. I když podané na trapovém beatu. Na tomto projektu definitivně najdete skladby, u kterých si pobrečíte, ale zároveň budou fungovat i na parketu.

Takže my už se těšíme!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě