Die Antwoord budou mít v Praze českého předskokana. Kdo má tu čest?


20. srpna na pražském Výstavišti v Holešovicích nás čeká koncert jihoafrického uskupení Die Antwoord. Jako první se svým DJ setem dvojnásobný držitel žánrové hudební ceny Anděl rapper, DJ a producent Smack, přední představitel hudebního stylu grime u nás.

Smack se na české hudební scéně pohybuje již přes deset let, jeho působení vedlo až k založení vlastního nejen hudebního labelu Archetyp 51. Svojí pevnou pozici si na české hudební scéně potvrdil získáním žánrových cen Anděl za dvě po sobě jdoucí alba P‘S A Love (2014) a Sick (2015). Kromě rapu se prosazuje i jako DJ, o čemž pravidelně přesvědčuje posluchače Rádia 1 ve vlastním pořadu Radio51.

Die Antwoord koncertovali v České republice celkem třikrát. Poprvé se představili v roce 2010 v pražském Lucerna Music Baru, při druhé zastávce v roce 2016 vyprodali koncertní prostor ve Žlutých lázních a loni zahráli na festivalu Rock For People. Jako support band doprovází Die Antwoord na letošním turné Jihoafričanka Moonchild Sanelly. Už máte lístek?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí