Die Antwoord představují nový singl 2*Golden Down*7


Die Antwoord na úvod celosvětového turné, během něhož se zastaví 20. srpna i v Praze na Výstavišti v Holešovicích, představují nový singl s názvem 2*Golden Down*7. Jak kapela oznámila na svém facebookovém profilu, singl je první skladbou z připravovaného alba 27, které bude obsahovat 27 skladeb s různými oblíbenými umělci.

Kapela dále uvedla, že většina spolupracujících umělců je zatím ne zcela známá a jsou převážně z Jižní Afriky. Základní album 27 vyjde jako 10 skladbový soundtrack k filmu, na kterém Die Antwoord v současné chvíli pracují.

Ostatních 17 skladeb bude „schováno“ na různých místech. Stejně jako 2*Golden Down*7, která vyjde na B straně „super“ limitované edice vinylu ALIEN.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli