Nalaďte si exkluzivní mixy Red Bull Music Academy


Red Bull Music Academy sbližuje muzikanty, rappery, producenty, DJs a další hudbou políbené umělce z celého světa už od roku 1998. Za dvacet let její existence už bylo na půdu Akademie pozváno tolik známých i méně známých tváří, že by playlist jejích absolventů vydal na velmi obsáhlou diskografii.

Při příležitosti 20. výročí, které vyvrcholí v září a říjnu na Red Bull Music Academy v Berlíně, přichází Red Bull Radio se sérií Alumni Mix, tedy s 20 exkluzivními mixy od 20 vybraných umělců a bývalých účastníků Akademie.

Každý den novinka

Až do 24. srpna máte možnost si poslechnout každý den čerstvou dávku hudby z velmi pestře znějící palety. V mixech se objeví například montrealská producentka Marie Davidson, exprimentální grime-techno od Mumdance, neokoukaný přístup k žánru house Axela Bomana, jihoafrický mistr housu Black Coffee, kanadský basový génius Sinjin Hawke a mnoho dalších.

Serii mixů odstartovala absolventka Akademie a světová technařská špička Nina Kraviz. Ruská DJka a producentka nedávno prohlásila, že za kuráž při produkování vlastního materiálu vděčí především právě Red Bull Music Academy v Melbourne, kde se coby neznámá interpretka v roce 2006 ocitla.

Každý z mixů bude na webu REDBULLRADIO.COM volně přístupný ještě 30 dní po svém odvysílání. Nové mixy vycházejí každý den až do 24. srpna.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě