10 nejlepších lifestylových blogů a webů, které byste měli letos sledovat


Doby, kdy blogovalo jen pár lidí a na světě existovaly pouze lifestylové časopisy, jsou dávno pryč. Na internetu teď můžete najít miliony lifestylových blogů a webů a jeden je originálnější a lepší než druhý. V takovém množství je těžké vybrat jen pár, které sledovat a kterými se nechat inspirovat. Přece jen jsou tu ale takové, které podle nás vítězí nad všemi ostatními. Které to jsou?

Celebrity radí

  • Goop by Gwyneth Paltrow. Goop.com. Milujete americkou herečku, zpěvačku a spisovatelku Gwyneth Paltrow? Kdo by odolal Pepper Potts, sexy asistentce Iron Mana, že jo? Kromě toho, že je Gwyneth fakt kočka, píše také skvělý blog. Najdete na něm řadu rad a tipů od lékařů, tipy, kam na dovolenou, recepty a rady z oblasti fitness.
  • The Blonde Salad by Chiara Ferragni. Italská móda je světový fenomén, který se vyznačuje elegancí a kvalitou a je součástí kulturního dědictví země. A kdo jiný, než právě Italky může v módě někomu radit. Blog Theblondsalad.com, který založila Chiara Ferragni, je skutečným módním skvostem. Chiara spolupracuje s vyhlášenými módními domy po celém světě, objevuje se v nejčtenějších magazínch a časopisem Business of Fashion byla zařazena mezi nejvlivnější osobnosti módního průmyslu. Má vlastní módní značku a je inspirací pro miliony lidí po celém světě. Jestli milujete módu, pak si nemůžete tento blog nechat za žádnou cenu ujít.

Mějte styl

  • Pouted Online Lifestyle Magazine. Pouted.com je celosvětový online lifestylový magazín, který přináší informace o nových trendech ze světa módy, zdraví a luxusního životního stylu. Navíc přináší nejnovější světové trendy z oblasti bytového designu a ty nejzajímavější turistické destinace. Jestli chcete být neustále v obraze, sledovat tento magazín je téměř nutností.
  • Wit & Delight. Witanddelight.com založila v roce 2008 grafická designérka Kate Arends z Minnesoty, aby zjistila, jaké oblasti jejího života jsou spojeny se stylem. Její blog je jakousi platformou, na jejímž základě se vyvíjí její vlastní osobní styl. A může i ten váš.
  • Camille Styles – A Healthy Life, Well Styled. Camillestyles.com. Objevte svěží přístup autorky Camille k módě a její úžasné nápady, jak a čím si zaplnit skříň. Zkuste její skvělé zdravé recepty, získejte rady a tipy z oblasti zdravého životního stylu, fitness, módy a krásy.

Jak na lepší já

  • The Skinny Confidential – By Lauryn Evarts. Theskinnyconfidential.com založila kalifornská influencerka a kreativní ředitelka The Skinny Confidential Lauryn Evarts. Tento lifestylový blog je pro všechny, kteří usilují o to být nejlepší verzí sebe sama. Chcete to taky?
  • Ape to Gentleman Magazine. Apetogentleman.com je pánský módní a lifestylový magazín, který je určen pro moderní muže. Snaží se jim pomoci vyvíjet jejich styl s důrazem na eleganci a kvalitu. Najdete tady tipy na skvělé barbery, oblečení, módní doplňky nebo třeba na to, jak kombinovat jednotlivé kousky šatníku.
  • Revolutionary Lifestyle Design. Revolutionarylifestyledesign.com přináší všem mužům nejúčinnější a efektivní strategie, které mohou využít v oblasti osobního rozvoje. Přináší tipy, jak si vytvořit vlastní funkční životní styl a ten dodržovat.

Recepty, cvičení i móda

  • Pumps & Iron by Nicole. Pumpsandiron.com založila osobní trenérka Nicole z Bostonu. Je plný inspirace z oblasti zdravého životního stylu, přináší tipy na nejlepší workouty, najdete na něm recepty, ale i pár tipů z oblasti módy.
  • A Cup of Jo. Cupofjo.com založila Joanna Goddard, redaktorka, která žije v New Yorku (kde jinde). Její blog je velmi úspěšný a získal řadu ocenění, a to v kategorii móda, krása, jídlo a mateřství. Joanna na svém blogu postuje své osobní příběhy, které se týkají jejího vztahu a mateřství. Přináší ale také tipy, jak si stylově předělat domácnost, návody na vlasové účesy nebo nejrůznější recepty.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí