10 nejlajkovanějších fotek Instagramu za rok 2018


Instagram je teď sociální sítí číslo jedna. Už není jen o obrázcích, ale je také místem, kde můžete nahlédnout pod pokličku i těm nejznámějším osobnostem z celého světa, se kterými byste se asi v reálném životě nikdy neměli šanci setkat. Můžete jim komentovat příspěvky i napsat soukromou zprávu. Sice asi jen s malou šancí na odpověď, ale možné to je.

Ty nejoblíbenější a nejdiskutovanější fotky nenajdete nikde jinde než na profilech celosvětově známých hvězd. Některé se rády pochlubí i s těmi nejintimnějšími momenty ze svého života a tak trochu sami zastupují roli paparazzi, kteří by pro podobné snímky byli mnohdy ochotni udělat téměř cokoli. A které jsou ty nej fotky, které sklidily v letošním roce zatím největší počet lajků?

  1. Stormi Webster a její první fotka v životě – 18 milionů lajků. Asi málokomu se poštěstí se hned po porodu proslavit fotkou své ruky a získat tak nejvíc lajků na celém IG. Dcera Kylie Jenner má v tomhle jednoznačné prvenství. A nejen ona. Fotky téhle mladičké Kardashianky lidé po celém světě prostě milují.
  2. Zásnuby Hailey Baldwin a Justina Biebera – 13,3 milionů lajků. Justin Bieber zveřejnil fotografii ze zásnub s Hailey Baldwin krátce potom, co po internetu již kolovaly fotky od jeho fanoušků, kteří ho při tomto kouzelném momentu zastihli na Bahamách, kde Hailey o ruku požádal.
  3. Stormi Webster a její druhá instagramová fotka – 13 milionů lajků. Po měsíci na tomto světě už sklidila další smršť lajků. Dcera Kylie bude asi podobně populární jako celá její rodina. A to v té době Kylie ještě neodhalila světu její tvářičku.
  4. Pocta Macu Millerovi – 12,8 milionů lajků. Den poté, co zemřel Mac Miller na předávkování, zveřejnila Ariana Grande na svém profilu jeho fotografii a uctila tak památku svému bývalému příteli.
  5. Poslední fotka rappera Xxxtentaciona – 12,6 milionů lajků. Poslední fotka, kterou rapper sdílel se svými fanoušky předtím, než byl zastřelen.
  6. Stormi Webster potřetí – 12,2 milionů lajků. První fotka malé Stormi, kde jí je vidět do obličeje. Předchozí fotografie s její tváří Kylie vymazala potom, co se začalo spekulovat, že je podobná více jejich bodyguardovi než svému otci Travisovi.
  7. Cristiano Ronaldo a jeho přestup do Juventusu – 12,2 milionů lajků. Nejsledovanější hvězda na celém Instagramu překvapila řadu fanoušků svým přestupem z Realu Madrid do Juventusu.
  8. Kylie s malou Stormi Webster v halloweenském kostýmu – 11,8 milionů lajků. Všichni fanoušci Kylie čekali, že bude jméno její dcery nějak souviset s motýlem, který má pro ni i jejího partnera Travise zvláštní význam. Přesto, že dceru nepojmenovali Butterfly, což se nabízelo, ji alespoň oblékli do kostýmu růžového motýlka na Halloween.
  9. Cristiano Ronaldo v porodnici – 11,4 milionů lajků. V letošním roce se stal Cristiano Ronaldo již počtvrté otcem. A o tuto nezapomenutelnou chvíli, kterou prožil se svou novou rodinou, se hned podělil se svými 148 miliony fanoušky na Instagramu.
  10. Kylie se Stormi – 11,3 milionů lajků. Kylie Jenner se chtěla podělit se svými followery o radost z nové spolupráce se svou nejlepší kamarádkou a modelkou Jordyn Woods a nechala se zvěčnit při oslavách se svou dcerkou Stormi.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí