Wood.u. Vibrátory, které vás překvapí


Pod značkou wood.u se skrývají ručně vyráběné dřevěné erotické pomůcky. Použité dřevo pochází výhradně z českých lesů a zahrad. Jedinečnost barev a kreseb dřeva v kombinaci s poctivou ruční práci zaručuje, že každý kus je originál. Veškeré výrobky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a tedy stoprocentně použitelné.

Podpořte ho a zkuste

Téměř celé tělo vibrátoru je vyrobeno z českého dřeva, které je ručně opracováno do požadovaného tvaru. Vibrátor je zakončen nerezovou destičkou, kde se nachází napájecí MicroUSB konektor dvě ovládací tlačítka. Vibrátor má spojitý rozsah rychlostí, který reaguje na sílu zmáčknutí tlačítka.

Rychlost je možné přidávat také držením tohoto tlačítka. Rozsah rychlostí odpovídá zhruba 10 zmáčknutím. Druhým tlačítkem se naopak rychlost snižuje, až nakonec dojde k úplnému vypnutí vibrátoru. Výrobek je vodotěsný a údržba je v podstatě totožná s výrobky z jiných materiálů.

Tak co, zkusíte ho? Výrobek taky můžete podpořit na Hithitu.

 

 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO