Punčocháče místo kalhot: Co na tento bizarní módní trend říkáte?

Začíná nám tady propukat takový nešvar, nebo snad nový módní trend? Jedná se o nošení punčocháčů místo kalhot a jako první s tím začala Kim Kardashian (kdo jiný). Co vy na to?

Kim si poprvé v punčocháčích místo kalhot vyrazila už v roce 2017, kdy je zkombinovala pouze s černou podprsenkou a koženým blazerem. Všichni tak nějak předpokládali, že šlo pouze o vtip, ale jak se ukazuje, byl to jen pouhý začátek.

Od té doby si totiž Kim v punčocháčích místo kalhot vyrazila několikrát, asi její nejvýraznější look byl, když se oblékla celá od hlavy až k patě do značky Fendi a punčocháče zkombinovala s drahou kožešinou.

Foto: @kimkardashian

Očividně ale není jediná, kdo se rozhodl, že kalhoty už jsou nuda. Další celebrity a i módní influencerky na Instagramu se rozhodly následovat jejího příkladu.

Joan Smalls si nedávno vyrazila na narozeninovou oslavu Gigi Hadid pouze v punčocháčích, kozačkách nad kolena a červeném blejzru. A ne, tématem oslavy nebyl maškarní.

Foto: @joansmalls

Punčocháče místo kalhot na Instagramu

Co na tento módní trend říkáte? Troufli byste si na něj, nebo je to už úplně mimo?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě