Vypít se z kocoviny? Jde to s After vodou!


Léky na kocovinu mají všemožné podoby. Prášky, náplasti, babské odvary, šumáky, sprite nebo cola, pho… Teď ale přichází voda příchutí citrónu! Jmenuje se After a narazili jsme na ni na Instagramu (jak jinak). Podle toho, co všechno jsme o ní zjistili, to vypadalo jako zázrak.

Novinka

Jedná se o nový produkt. K dostaní je zatím pouze jen na jediné adrese jedné vinohradské kavárny. A v jedné téhle zázračné After vodě je nabušeno hned několik prvků a věcí, které do vás tloukli nebo stále ještě tlučou ve středoškolských hodinách chemie.

After obsahuje hořčík, ať nejsme v křeči, vitamín B6 na uklidněnou, zinek na vzpruhu, selen na výdrž, niacin na nervy, biotin, abychom nevypadali jako zombie, kyselinu pantotenovou, která pomáhá k normální mentální činnosti, jód taky na mysl, vitamín E proti oxidaci a hroznový cukr na vzchopení. Ten byl mimochem jediným zářným bodem při návštěvě lékarny, když jsme byli malí, takže tomu vzchopení odpovídá.

Když tohle všechno smíchané v oné zazračené vodě vypijete, budete prý fresh jako ryba anebo rybička. Tudíž to, co jste se tak pracně snažili v noci na baru v sobě zrušit, navrátí zpět. Ráno poté zní najednou jako velký příslib lepšího! Navíc je ve skleněných lahvích, které jsou velmi ”insta worthy”. Vyzkoušíte ji?

After hangover water
zdroj: After hangover water

Kocovina?

Plán na víkend je tedy momentálně jasný. Akorát se předem nezapomeňte zazásobit, ať nemusíte dál než jen do kuchyně. A dejte nám vědět jak jste dopadli. Jsme zvědaví, jak na vás After zafunguje.

My už jsme ji vyzkoušeli a sobotní kocovina byla, světe, div se, zažehnána. Dokonce voda zahnala tlak v očních důlcích. Navíc chutná jako rozpuštěný šumák bez bublinek, velikost 330ml je ideální a stejně tak cena 55 korun českých. Dáme si zase!

after
after

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí