Tohle je boombap! Další videosingl ze společné desky Ty Nikdy je venku


Na světlo světa se dostal v pořadí druhý videosingl z blížící se desky Akta X od Ty Nikdy labelu. Na rozdíl od toho prvního, který nesl název Han Solo, se na tracku Málo z nás neobjevil jeden z členů Boy Wonder. Od každého dalšího však už sloku na novince najdete. Jejich pořadí se ovšem oproti prvnímu vydanému tracku změnilo, což zaručuje, že nic nebude na jedno brdo. Boombapový beat obstaral DTonate a v klipu najdete opět záběry z Berlína.

Nezapomeňte, že album vychází už 23. října a release party desky Akta X v Praze proběhne už tento čtvrtek. A ani my na ní nebudeme chybět!

Pokud by vás zajímalo, jak nahrávání společné desky probíhalo, čtěte náš článek níže. Najdete v něm reportáž přímo z procesu nahrávání v Berlíně.

foto: Lukáš Matoušek/Red Bull Media House


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli