Gleb a Komander aka nejlépe fungující kombinace na scéně vydali nový videosingl


Gleb se i přes to, že čísla na jeho klipech nešplhají úplně na tu nejvyšší příčku, může bez pochyby řadit mezi nejvíc fresh MCs u nás a na Slovensku. Autentický styl, autentická flow, autentický zvuk – to je jen několik málo faktorů, které z něj dělají toho, kým je dnes. Na rozdíl od mnoha jiných rapperů, kteří toho spoustu namluví, ale zní téměř stejně, je u Gleba slyšet rozdíl od ostatních na první poslech.

Může za to také jeho dvorní producent Komander, který se před nedávnem sám postavil za mikrofon ve videsinglu Zmimina. Spolu s ním Gleb vytvořil i nejnovější track s videoklipem jménem Motorest. V něm se průkopník osobitého grime stylu na Slovensku mimochodem zmínil o tom, že album Lavička Pimpin už začíná být trochu staré a proto kuje nové bars.

Můžeme se tedy brzy těšit na nový projekt? Stay tuned a my vám všechny potřebné novinky naservírujeme co nejdříve to půjde. Teď už ale k samotnému klipu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli