Producent Under My Pillow vydává po spolupráci se Sofianem svůj nový sólo singl


Mladý nadějný umělec Under My Pillow, který má na svém kontě spolupráce s hvězdami jako jsou Calin, Ego nebo Sofian Medjmedj i produkci celého nedávno vydaného EP Nahoru na dno od Paulieho Garanda, právě představuje svůj nový singl. Track Nejsou to mý friends se věnuje tematice toxických vztahů a kombinuje v sobě prvky Indie Pop Rapu, Soulu a RnB. K songu vychází také videoklip, o nějž se postaral Paulie Garand, který tak znovu ukázal, že není doma pouze za mikrofonem a dokáže vystřihnout skvělý vizuál.

Producent, skladatel, textař a zpěvák Under My Pillow se na české hudební scéně poprvé objevil díky své výhře v soutěži o nejlepší remix tracku Livin z alba Mezi Prsty od Paulieho Garanda a DJ Wiche. Po výhře s Garandem dále spolupracoval na albu Amonit i čerstvě vydaném EP Nahoru na dno, kde se postaral o kompletní produkci. Na svém kontě má i kolaborace s umělci jako je Calin, Ego, Kojo, Sofian Medjmedj, Renne Dang, Štěpán Urban nebo Marcell.

Singl Nejsou to mý friends je první vydanou věcí od jeho debutového alba Daydreams, které vyšlo na podzim loňského roku, a zároveň je i prvním singlem z nového projektu. „U NTMF jsem si chtěl zkusit něco nového, dostat se hudebně někam jinam, kde to tolik neznám, a kde sám sebe překvapím. Právě proto mě ten track tolik baví. Jsem šťastný, když můžu zkoušet nové věci a mám volnost se odpoutat od již vyjetých kolejí,“ popisuje Matěj Soukup a.k.a. Under My Pillow.

Tematicky se singl Nejsou to mý friends točí kolem toxických vztahů s lidmi z blízkého okolí. Atmosféru tracku umocňuje videoklip, který vznikl pod vedením Paulieho Garanda. „Vzal jsem si Matěje pod křídla, tak se mu snažím dělat support na jeho hudební cestě. On mi pomáhá s produkcí, já jemu na oplátku s vizuály a managuju ho. Dohromady tvoříme super team, což se ukázalo i u tohoto videa.  Matěj vymyslel vtipnej námět na klip, já vzal kameru a u něj v hoodu s kámošema jsme to za den natočili,” popisuje Paulie Garand.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli