Sledujte ultimátní akci v prvním traileru The Fate of the Furious


Prosinec nám prozatím přinesl velkou nabídku trailerů k připravovaným filmům jako jsou například noví Transformers, Spider-Man nebo Guardians of the Galaxy Vol. 2. Nyní jsme tu však s další novinkou. Do světa byl právě vypuštěn první full-length trailer k chystanému snímku The Fate of the Furious (Rychle a Zběsile 8).

Jak tomu bylo již v minulém díle, můžeme se těšit na zážitek překypující akcemi, přestřelkami a explozemi. Otázka však zní, není to už trochu moc? Myslíme si, že méně je někdy více a navrácení k původní tématice této filmové série by jistě spoustu fanoušků ocenilo. Nebudeme však dělat ukvapené závěry, třeba nás autoři překvapí zajímavou zápletkou. Film The Fate of the Furious by do kina měl dorazit 13. dubna 2017. V utváření názoru na tuto chystanou novinku vám pak může napomoci zhlédnutí níže přiloženého traileru.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě