Druhý trailer k flimu Guardians of the Galaxy Vol. 2 je na světě


Jak jistě víte (možná nevíte), chystá se pokračování velmi úspěšného snímku Guardians of the Galaxy, který má produkčně na svědomí Marvel Studios. První díl sklidil velký úspěch, a na portálu IMDb obdržel hodnocení 8,1/10, což je znamenitý sukces. Co však můžeme očekávat od Guardians of the Galaxy Vol. 2? Marvel nám poskytl možnost drobné ochutnávky v podobě druhého traileru.

guardians-of-the-galaxy-trailer-1

Ukázka obsahuje jak plno záběrů z drtivého boje, tak pořádnou dávku humoru. Co je však absolutně nejlepší, je Groot. Z minulého dílu si ho jistě pamatujete jako obrovského drtiče lebek, avšak nyní je to pouze malý deviant, který ve všem hledá neplechu. Samotný trailer naleznete přiložený níže. Film Guardians of the Galaxy Vol. 2 do českých kin přichází 4. května 2017.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě