Jeden z největších beefů na Slovensku: Majk Spirit vrací úder Molochovi

Slovenští kolegové právě zažívají nejspíš největší a nejdelší beef v historii scény. Jak nejspíš dobře víte, hlavními aktéry byli až do včerejška na jedné straně underground reprezentující Moloch Vlavo a Torula proti aktuálně známým tvářím, jako jsou P.A.T, Mega M, Otis a další.

Konfident Moloch

Agresivní diss track od Molocha a Toruly s názvem BUM pelér nenechal v klidu právě zmíněnou trojici, která následně odpověděla společným počinem Konfident Moloch, v němž petržalského rappera osočuje z toho, že udává své lidi a nikdo už ho nebere vážně.

Další odpověď od Molocha s názvem Zec ma netrvala dlouho:

Co na to Speezy? 

A podle všeho po ní nezůstal chladným ani Majk Spirit, který se rozhodl vyjádřit pomocí vyklidněného diss tracku s produkcí od parťáka z H16 Grimasa. Právě s bratislavskou crew měli Moloch a jeho kolega Miky Mora spory už před mnoha lety. Po vzoru Drakea navíc Spirit Molochovi vzkazuje, že by mu měl poslat fakturu za nadstandardní promo. Co si myslíte o celé situaci vy? Dejte nám vědět.

foto: Facebook

Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě