The Game zdissoval Tekashiho 6ix9ine během koncertu na Slovinsku

Rapper Tekashi 6ix9ine, který se ještě před krátkou dobou pohyboval na naší domácí půdě a také spolupracoval například s Dalybem, si momentálně užívá sladkého úspěchu, o němž sní nejeden interpret. Tekashi si celý svět získal především trackem Gummo, který najdete na kanálu slovenského labelu F*CK THEM, což samozřejmě svědčí o Yakshově výborném čuchu na umělce.

Po “blow upu” však Tekashi všude začal rozhlašovat, že je král New Yorku nebo také členem Bloods. To se nejspíš velmi dotklo West Coast legendy jménem The Game, který si na něj posvítil během koncertu na Slovinsku.

Během vystoupení začal Game skandovat “fuck 6ix9ine, fake ass Blood”, čehož se samozřejmě chytli hned i fanoušci. The Game je ale jeden z rapperů, jenž moc rád vyvolává konflikty, čemuž může být krásným příkladem beef s Meek Millem nebo Lil Durkem. V případě Tekashiho bychom si ale troufli napsat, že The Game jedná tentokrát na správném místě. Odpoví 6ix9ine a dokáže, že je opravdový člen Bloods, nebo všechno skončí u “běžné války” na Twitteru?

foto: source.com

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě