Půjde 6ix9ine do lochu?


Pro Tekashiho 6ix9ine je otázka osobní svobody stále nevyřešená. Věčný provokatér a potížista nás asi v nejbližší době nepřestane zásobovat skandály a problémy se zákonem. Aktuálně se kancelář manhattanského okresního advokáta vyjádřila v tom smyslu, že pro mladého rappera opět žádá trest odnětí svobody.

Oficiální zpráva mluví o tom, že pro Daniela Hermandeze doporučila kancelář trest ve výši od jednoho až do tří let. Stále jde o následky nechvalně proslulého případu z roku 2015. Hudebník se tehdy měl dopustit sexuálního zneužití.

Dohoda žalobce tenkrát zazněla v tom smyslu, že se 6ix9ine nesmí po dobu dvou let zaplést do žádných problémů se zákony. Jen v poslední době byl ovšem rapper zatčen za napadaní nezletilého nebo za řízení s propadlou licencí. Jak tohle asi skončí?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě