Obránce Columbusu dostal pukem do obličeje. Pokračoval i se zlomenou lícní kostí

Nadějný Zach Werenski patří po celou sezónu mezi nejlepší obránce týmu Columbus Blue Jackets. To potvrzoval i v nočním třetím zápase letošního playoff proti Pittsburgh Penguins.

V druhé polovině druhé třetiny chtěl Zach zablokovat střelu Kessela, která se mu ale smolně odrazila přímo do obličeje. V tu ránu se skácel k ledu a zůstal ležet v kaluži krve. Po několika vteřinách se zvedl na nohy a odjel na střídačku. Bohužel však pro jeho tým a celou halu domácích příznivců rozhodčí hru nepřerušil a ‘tučňákům’ se tak podařilo vstřelit vyrovnávací gól na 3:3.

Sešitý Werenski se pokusil do zápasu ve třetí třetině vrátit. Odehrál dokonce několik střídání, jenže oko mu natolik nateklo, že na něj přestal vidět. Před prodloužením, v němž Columbus dostal gól na 3:4, tak musel odstoupit. Na pozápasové tiskové konferenci pobavil hlavní kouč Blue Jackets všechny přítomné novináře, když prohlásil, že Werenski má největší koule v tomhle baráku.

Po zápase se bohužel ukázalo, že má Zach Werenski mimo jiné zlomenou i lícní kost. Letošní sezóna pro něj tak s největší pravděpodobností skončila.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli