Instagram představuje horkou novinku


Instagram

Hned zkraje roku Instagram potěšil své fanoušky. Tahle sociální síť, která je mezi uživateli den ode dne oblíbenější, představuje super novinku.

Pár vyvolených, kteří byli náhodně vybráni, smějí používat instagramové zprávy i na počítači a nejen na mobilu. A to se vyplatí!

Technici zatím jen testují, jak na to budou uživatelé reagovat, dá se ale očekávat, že se možnost rozšíří a budou ji moct využívat všichni. Máte radost?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí