Čtvrtá sezóna Vikingů je za dveřmi. Co nás v ní čeká?


Čtrvrtá série historické ságy o hrdinných seveřanech v čele s králem Ragnarem pomalu klepe na dveře. Legendární drama, které má na svědomí scénárista Micheal Hirst, se tak řadí k jednomu z největších letošních taháků televize History channel. A co nám nová sezóna přinese?

Jako první, a pro fanoušky asi nejpříjemnější informací je fakt, že se místo obvyklých deseti dílů dočkáme rovnou dvojnásobného počtu epizod. Oznamuje nám tento krok, že snad půjde o poslední ze sérií?

A o co vlastně půjde? (následující část obsahuje spoilery z minulých sérií) První informace z příběhu nám prozradil trailer na loňském Comic Conu. Děj se bude odehrávat okolo Paříže a jejího nového ochránce Rolla, který zradil Ragnara i svůj lid, a kývl na sňatek s princeznou Gislou. Lze tedy očekávat další nájezd na hlavní město Francké říše a střet obou bratrů.

Aby toho nebylo málo, tak se nebezpečí začíná probouzet i v Ragnarově rodném městě Kattegat. Některé záběry z traileru odkazovaly na možný útok na samotnou královu armádu při příjezdu domů. Kdo za ním ovšem stojí, zatím není jasné. Ani v království Wessex nebude o napětí nouze, zatímco se bude Ecbert snažit naplnit svůj sen o sjednocení Anglie

Dvacetidílná nálož soubojů, krve a zvratů k nám dorazí již 18. února.

Vikings-Season-4-Poster (1)


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě