Život na Aljašce se komplikuje. Zbývá Brownovým ještě nějaká vůle?


Po ničivém požáru, který v loňském roce zachvátil ranč North Star, se rodina Brownových vrací, aby zmapovala napáchané škody. Mnozí členové se s následky této pohromy, při níž přišli o svůj srub, vyrovnávají jen stěží. Hlava rodiny Billy Brown se je proto snaží inspirovat k novým dobrodružstvím, jako je například hledání zlata. Nechce totiž, aby rodina opustila aljašské lesy a vzdala tak svůj velký sen spojený s životem v přírodě. Brownovy však záhy zasáhne další nečekaná tragédie, po které je vše ve vážném ohrožení. Dokáže rodina udržet tento vytoužený smysl života i pro další generace? Odpověď dá nová, šestá série seriálu Lidé z aljašských lesů (Alaskan Bush People), kterou můžete sledovat každý pátek od 20 hodin na Discovery.

Několik týdnů před ničivým požárem objevili Brownovi na neprozkoumaných místech svého pozemku zlatý důl. Sourozenci Bird, Rain a Bear se tak vydali na průzkum oblasti, která se nachází více než 70 stop pod zemí. Po požáru, který se přehnal přes hory, se však celá „vlčí smečka“ vrací na svou usedlost, aby zmapovala škody a rozhodla se, jestli má smysl pokračovat v tom, co si před časem ve Washingtonu vysnila. Zatímco někteří členové pochybují, jiní nadále touží po životě na Aljašce, především pak hlava rodiny Billy Brown.

Ve chvíli, kdy už se zdá, že se rodina začíná z požáru pomalu vzpamatovávat, potká ji další nečekaná tragédie. Tou je skon právě uctívané a milované hlavy rodiny Billyho Browna. Ztráta otce, manžela a vůdce celé rodiny představuje pro Brownovy zatím nejtěžší zkoušku, kvůli které přehodnotí svůj pohled na život.

Mají sílu ve svém dosavadním stylu života i nadále pokračovat? Životní sen, za který Billy Brown tvrdě bojoval, momentálně visí na vlásku.

Foto: Discovery Channel


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí