Beyoncé a JAY-Z zavalili Instagram nahou láskou

Megahvězdný manželský pár JAY-Z Beyoncé šokovali internet (pro nás rozhodně pozitivním způsobem), když pustili ven několik domácích fotografií z průběhu své aktuální společné tour On The Run II. Ta začala 6. června ve Walesu a její konec je naplánován v americkém Seattlu na 4. říjen. Pokud jde o naše končiny, nejbližší zastávky se budou konat ve Varšavě, Berlíně a německém Kolíně.

#JayZ x #Beyonce for #OTRII tour book

A post shared by Hip Hop N More (@hiphopnmore) on

Domácká něha

Zmiňované fotografie byly odhaleny na nedávné zastávce ve skotském Glasgow a představují pár přímo v posteli nebo dokonce nahou Beyoncé někde na pláži. Všechny snímky jsou poměrně zrnité, což jim vlastně tak nějak dodává na autentičnosti. Přestože pár v posledních letech procházel různými komplikacemi, jsme rádi, že je domácnost Carterových (snad) opět plná lásky.

OTR's book

A post shared by Beyoncé Giselle Knowles Carter (@beybsasha) on

I'm SHOOK….

A post shared by Beyoncé Giselle Knowles Carter (@beybsasha) on

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě