ASAP Rocky o dlouho očekávané třetí desce Testing: Objevil jsem zvuky, které jsem nikdy předtím neslyšel

Očekávaní a napjetí skončilo, fanoušci mohou jásat. Třetí deska newyorského rappera ASAP Rockyho je totiž přesně po třech letech od alba At.Long.Last.ASAP oficiálně venku. A jak už všichni dobře víme, dostala název Testing.

New York je zpět na rapové mapě

Nedávný videosingl ASAP Forever na sebe strhnul velkou pozornost, což se dá zajisté tvrdit také o tajuplné a bizarní performance art, kterou jsme měli možnost zaznamenat v posledních dnech a týdnech. Zkrátka a jednoduše, ASAP Rocky (i dle svých slov) opět vrací New York zpět na rapovou mapu, kam bezpochyby patří.

Při pohledu na tracklist čítající 15 stop nejspíš nikomu neunikne ani elitní sestava hostů, kde najdeme hvězdná jména jako Skepta, Frank Ocean, Kodak Black, Juicy J nebo třeba Kid Cudi. Nám nezbývá, než vám popřát příjemný poslech a doufat, že se ASAP Rocky co nevidět objeví také v našich končinách.

foto: hypebeast.com

Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě