Gucci Mane jako motivátor: Co nejlepšího najdeme na jeho Twitteru?


Gucci Mane za poslední dva roky dokázal mnohé. Inspirujte se jeho úspěchem.

Za poslední léta prošel atlantský rodák Gucci Mane tak výraznou proměnou, že po jeho propuštění z vězení v roce 2016 dokonce mnoho lidí uvěřilo konspirační teorii o tom, že byl naklonován. Tyto fámy nyní ale ponechme stranou. Guwop šel skutečně do sebe, a zatímco nás dříve mohl motivovat především svou neochvějnou pracovní morálkou a pílí, dnes má nastupující generaci co nabídnout také v mnoha dalších ohledech.

Z vězně inspirací pro mnoho lidí

Od výše zmíněného propuštění z vězení se v jeho životě totiž událo mnoho věcí, které stojí za řeč. Především samozřejmě mluvíme o sňatku s jeho tehdejší snoubenkou Keyshiou Ka’oir, ale stihnul také napsat autobiografii (jednoduše nazvanou jako The Autobiography of Gucci Mane), která se dostala do žebříčku bestsellerů prestižních New York Times, a objevil se na řadě zásadních hudebních projektech, ať už šlo o jeho sólové projekty, nebo například o raketově úspěšný singl Black Beatles od sourozenecké dvojice Rae Sremmurd.

V současnosti 38letý rapper patří k nejvíce motivujícím celebritám na sociální síti Twitter a právě zde nešetří inspirací. Jeho citáty se většinou týkají témat, jako jsou finanční zajištěnost, smysluplný život nebo pomoc blízkým osobám. Vybrali jsme pro vás řadu tweetů, které vás možná i překvapí, ale především snad povzbudí.

Nastavte svou mysl na vítězství

Gucci Mane dokázal mnohé. Vlastní luxusní sídla, zahraniční sporťáky a patří k nejpopulárnějším rapperům na světě. Podílel se také na nastartování kariér hvězd, jako jsou Migos nebo Waka Flocka Flame. Z této pozice má opravdu co říci k tématice úspěchu, vítězství a pádu. Které příspěvky na tato témata nás na Gucciho Twitteru zaujaly nejvíce?

Nikdy není pozdě být skvělý.

Hlavním cílem pro rok 2018 je užít si každý den.

Strádej teď a po zbytek života žij jako vítěz.

Jenom hlupák si myslí, že všechno zná.

Vítězové nikdy nekončí.

Víra je jediným známým protijedem na porážku.

Měj hlavu vztyčenou. Tečka.

Prohraješ jen tehdy, když se smíříš s průměrností.

Abys byl nejlepší, musíš obstát ve zkoušce.

Dosáhněte svých cílů

Gucci Mane věří, že každá cesta za úspěchem začíná u snu. Nejprve je třeba vizualizovat své záměry a potom se pusťte do jejich plnění. Vždy je ale třeba mít svůj sen před očima. Jak sny vnímá sám Gucci Mane La Flare?

Pokud o tom dokážeš snít, můžeš to i dokázat.

Jsem génius. Uvažuju příliš globálně na to, abych někdy byl jen lokálním rapperem.

Vydělávejte a buďte šťastní

Peníze sice nejsou všechno, ale všichni je potřebujeme. Gucci Mane je prvoligovým americkým rapperem, neobejde se tak bez drahých aut, šperků a oblečení od nejvyhlášenějších světových návrhářů. Necháte se k vydělávání peněz motivovat právě od něj? My rozhodně ano. A velmi rádi. Zapomínat ale samozřejmě nelze ani na osobní štěstí. Bez něj by nám jakékoli množství peněz bylo dost možná málo.

Nejsem nejbohatší, ale jsem nejšťastnější!

Jakmile ráno vstanu, řeknu sám sobě: Pusť se do toho. A peníze ke mně už samy rychle přiletí.

Důvěra v sebe samotného je můj klíč k úspěchu.

Potlačte své ego

Naše ješitnost někdy dokáže být tou vůbec největší překážkou, všichni to známe. Uvědomuje si to dokonce i Gucci Mane, kterému na druhou stranu materialismus rozhodně není cizí. Jak vnímá ego?

Moje ego je mým jediným konkurentem.

Moje ego je tím nejtužším protivníkem, se kterým jsem kdy šel do války.

Zůstaňte motivovaní

Ne vždy se vše daří, samozřejmě. Je ale třeba zůstat vždy stát s hlavou nahoře. Jak zůstat namotivován i v době, kdy vše nejde zrovna podle plánu?

Pokud můžeš tohle číst, už teď vyhráváš.

Nedostatek zdrojů může být výhodou, která tě donutí být více vynalézavější s tím málem, co máš.

Nezapomeň, jak daleko ses už dostal.

Který z Gucciho motivačních tweetu zaujal nejvíce vás? Dejte nám určitě vědět do komentářů na Facebooku. Pokud vás čtení zaujalo, určitě navštivte rapperův Twitter, kde podobných vzkazů najdete mnohem více.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli