16 zábavných ilustrací, se kterými se každý ztotožní

Nacho Diaz se v současné době věnuje hlavně “před a po” ilustracím, se kterými se každý z nás dokáže hravě ztotožnit. Dělá si legraci třeba z nedělního oběda u babičky nebo z focení selfie.

“Celá tahle kolekce začala s ilustrací před a po ranní kávě. Zatímco jsem na tom pracoval, uvědomil jsem si, že srovnávat před a po v našich životech je docela zábava. Snažím se dívat na podobnosti mezi lidmi, zvířaty, jídlem nebo věcmi obecně. Používám tak předměty, které všichni moc dobře známe, a zasazuju je do známého kontextu. Myslím, že mi jde se na lidi napojit a zkrátka jim vykouzlit úsměv na tváří,” řekl Nacho Diaz v rozhovoru pro Bored Panda.

Svoboda

Ilustrátor říká, že spolu s tím, jak stoupá počet jeho followerů, stoupá i jeho kreativní svoboda. Teď má přes 200 000 followerů a říká, že “když jste začínající umělci, tak se snažíte uspokojit publikum, ale díky tomu, že mám teď fanoušky, kteří mě opravdu podporují, mám pocit, že můžu pracovat na věcech, které mě vážně baví. Tahle svoboda rozhodně ovlivnila i kvalitu mých ilustrací.”

Diaz plánuje i nadále kreslit jeho “před a po” ilustrace a dokonce je v plánu i kniha. Mrkněte se na jeho nejlepší výtvory do naší galerie.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě