Tato zelenina může za vaše kila navíc, tvrdí vědci z Harvardu


Asi nenajdete nikoho, kdo by netvrdil, že zelenina není zdravá a že bychom ji neměli jíst víc. Nic se ale nemá přehánět a o tom něco ví i vědci z Harvardu, kteří přišli s tím, jaké zelenině se vyhnout, pokud si chcete udržet linii.

Vědci zkoumali stravovací návyky okolo 130 tisíc dospělých po dobu 20 let. Na základě toho, co jedli, a jejich váhy, vědci přišli na zeleninu, která je pro váš obvod pasu nejhorší.

A o jakou zeleninu tedy jde? Na vině je kukuřice. Těsně v závěsu jsou pak brambory a hrášek. Tyto potraviny mají vysoký glykemický index, což znamená, že ve výsledku budete mít ještě větší hlad nebo chuť něco sníst.

Příště tak raději sáhněte po listové zelenině a kukuřici si nechte jen jako svátek ve formě popcornu. Když už, tak už, že jo.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli