Léto a nehty: Trendy, které stojí za to vyzkoušet


Baví vás čas od času experimentovat? Než se pouštět do výrazného líčení, které se beztak hodí jen na party, co vyzkoušet změnit nehty? Podívejte se, jaké se teď nejvíce nosí.

Každá ruka jiná

Foto: @sundays_studio

Nemůžete se rozhodnout mezi pastelově modrou nebo růžovou? Namalujte si každou ruku jinou barvou a problém je vyřešen! Vyzkoušet můžete taky namalovat každý nehet jiným lakem, držte se ale v jedné barevné paletě.

Foto: @butterlondon

Minimalismus

Foto: @sundays_studio

Minimalismus je stále oblíbený jak ve světě módy, tak beauty. Minimalistické nehty navíc zvládne každý a vypadají efektně. Vyzkoušejte geometrické linie nebo francouzskou manikúru trochu jinak. Pro začátečníky se hodí začít s černou a bílou barvou. Nemůžete šlápnout vedle.

Foto: @aliciatnails
Foto: @aliciatnails

Pastelově žlutá

Foto: @butterlondon

Tento odstín žluté je právě jeden z nejnovějších a největších trendů, něco jako millenial pink. Tak proč ho nezkusit na nehtech? Na léto se obzvláště hodí.

Drobné kvítí

Foto: @thehangedit

Květy na léto? No jo, už je tady zase. Kvítí je holt taková ta věčná klasika, která působí něžně a žensky. To ale neznamená, že musí být nudná. Volte drobné květy nebo minimalistickou zeleň.

Foto: @aliciatnails

Noční obloha

Foto: @thehangedit

Velkým trendem jsou souhvězdí, hvězdy, planety a vůbec všechno související s noční oblohou. Působí to tajemně a rozhodně stylově.

Foto: @thehangedit

Trocha třpytu

Foto: @aliciatnails

Třpytky nikdy nezaškodí. Místo toho, abyste v nich utopila nehty celé, zkuste raději namalovat jen třpytivou linku. Pomůže vám k tomu nehtová páska, kterou oblepíte zbytek nehtu.






architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli