5 nejpopulárnějších Airbnb na světě. Tady chcete bydlet


Koncept Airbnb je úžasný sám o sobě a co teprve, když se dostanete do jednoho z nejpopulárnějších na světě (domy na stromě vedou). Dobrá zpráva je, že ne všechny jsou tak drahé, takže sen se může snadno stát realitou!

Dům na stromě, Bali

Foto: airbnb.com
Foto: airbnb.com

Je 3 minuty chůzí od pláže, má soukromý bazén, verandu a zahradu a zaplatíte za něj cca 1700 Kč za noc.

Luxusní chata, Mayne Island, Kanada

Foto: airbnb.com

Na tomto stavení si někdo dal pěkně záležet, je postaveno z udržitelných materiálů, luxusně zařízeno a v okolí je nádherná zahrada plná ovcí. Co víc si přát za cca 2200 Kč za noc.

Mušlí dům, Isla Mujeres, Mexiko

Foto: airbnb.com

Unikátní stavba, která si najde příznivce mezi maximalisty. Tahle extravaganza stojí okolo 6000 Kč za noc.

Dům na stromě, Atlanta, Georgia, USA

Foto: airbnb.com

Tohle airbnb je nejpopulárnější na světě. A to je dost hezká nálepka. Zaplatíte sice okolo 7000 Kč na noc, ale za tuhle romantickou nádheru se třemi pokoji to i dost možná stojí.

Dům na stromě, Itálie

Foto: airbnb.com

Moderna v kombinaci s bydlením na stromě se jen tak nevidí. Tento malý domeček je snem všech minimalistů. K tomu máte i tenisový kurt, zahradu a bazén. Plácnete se ale trochu přes kapsu, tahle prosklená nádhera stojí okolo 5000 Kč za noc.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli