Waka Flocka Flame & Raury vám ukáží jak správně udělat veganské muffiny


Brick Squad Monopoly šéf a rapper Waka Flocka Flame je znám pro svůj agresivní styl ve svých trecích, a stejně tak tvrdou striktní flow. Ovšem napadlo by vás vůbec někdy, že se stane veganem? Je to docela zvláštní, ale opravdu se Flocka na konci minulého roku stal veganem, protože chce pročistit své tělo, zlepšit svou fyzickou výkonnost při koncertech a celkově navyšovat energii.

Waka Flocka to opravdu bere vážně a rozhodl se nám tak své veganské kulinářské schopnosti předvést i v novém dílu série Munchies magazínu Vice. Jeho pozvánku do dílu přijal i textař Raury, který je také vegan, ale sám prozrazuje, že se mu občas zdají mokré sny, v nichž hlavní roli hraje sandwich z restaurace Chick-Fil-A.

Spolu tak ve skoro 8 minutovém videu připravují borůvkové veganské muffiny, jenž nevypadají vůbec špatně. Navíc Flockovy hlášky dělají z celého dílu celkem zábavnou podívanou, a jen tím dokazuje, že rap není jediná věc, kterou umí na jedničku.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí