Legendární Underworld se po pěti letech vrací do kin


Mezi kultovní filmy, či filmové série se dá zařadit mnohé. Avšak každý toto téma, pojednávající o opravdovém stěžejním kusu filmografie, vidí odlišně. Nicméně těm, kteří si mezi své nejoblíbenější kousky vybrali akční horory, přinášíme velice uspokojující zprávu.

Po téměř pěti letech totiž vychází další, už páté pokračování bijáku Underworld, tentokrát nesoucí podtitul Blood Wars. Selene (Kate Beckinsale) je zpět i se světem zaplněným nepřáteli, tentokrát se však postaví jak proti vlkodlakům, tak proti upírům. Jak je známo z předchozích dílů, Selene byla vždy něčím výjimečná; dozvíme se v tomto pokračování něco nového? Odpověď zní ano, protože již podle nového traileru je zřejmé, že se máme na co těšit. No ne?

Film Underworld: Blood Wars by se měl v českých kinech objevit již 8. prosince 2016.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě