Surf-Trip slaví 15 let!

Letos je to přesně 15 let od prvního českého a slovenského Surf –Tripu do Francie, a tak připravil Surf-Trip.cz na sobotu 28. května už teď legendární mejdan v Radlické Kulturní Sportovně!

15 let je dlouhá doba. První surfaři už dávno mají děti, některé z nich už teď surfují líp, než kdy surfovali jejich rodiče (na internetu), a další z těch prvních surfařů zas surfují líp než v té době surfovali (popřípadě stále ještě surfují) jejich instruktoři.

A to nemluvíme o tom, kolik z těch prvních surfařů před patnácti lety vyrostlo v majitele vlastních surfových kempů a škol a dalších skvělých surfových, jógový a surfskatových projektů u oceánu či v Čechách, od Pražského surfového klubu, přes surfjógu Verči Ševčíkový a surfskate lekce Pavla Hanuše, až po surfandtravel, surfkemp, surfdovolenou či SURFR.

Foto: Surf Trip

Tento mejdan je tak i příležitostí potkat se s těmi, kdo začínali surfovat před patnácti lety, a zavzpomínat na to, o čem tehdy český surfing byl, a jak moc se za tu dobu změnil.

V sobotu je pro vás ale připraveno víc aktivit, než jen surfařský mejdan! V sobotu dopoledne si můžete zacvičit, popřípadě vyzkoušet, jak na surfing potrénovat v Čechách. Přijďte na dvě lekce surfařské jógy se Sísou Semenskou, ukázkovou lekci surfového tréninku na suchu s Terezou Olivovou a surfskate session s Víťou Fekiačem. Více informací a registraci najdete ve FB události, těšíme se na vás ve vysočanském Maxspace a okolí.

Foto: Surf Trip

Ve venkovní chill out zóně Radlické Kulturní Sportovny bude odpoledne řada miniaktivit jako je workshop na balančních deskách kboard.cz, soutěž v oblékání neoprenu či napodobování jógových asán. Úspěšné splnění aktivit vám umožní ulovit žetony na Jägermeistera, namraženého krále mejdanu! Výborné pivečko, speciální surfařský bar či burgery z foodtrucku jsou samozřejmostí.

Večerní párty odstartuje ve 21 hodin a první koncert nebude mít na starosti nikdo jiný než ultimátní punk roková kapela Čára, na kterou naváže kytarová pecka kapela The Atavists a DJ Akvamen, který na surfařských mejdanech předvádí své #mejstrštyky už 15 let! Za mixážním pultem ho vystřídá i DJ, surfař a lovec Dj Majk, Dj Vedelýn a Dj Pat the Beat. A v noční tombole budete moct vyhrát právě zájezd za vlnami do Francie! Vice na surf-trip.cz.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí