Sodoma Gomora posílá do oběhu speciální pivo k desce Multikill

Sodoma Gomora má čerstvě venku nejnovější desku s názvem Multikill, kterou už kluci stihli minulý pátek v pražském klubu Storm i pokřtít. Projekt se dle našeho názoru velmi vydařil a přinesl čistě odlišný sound od posledních releasů, za kterými krvelačná trojice stojí. Chlapci ze Sodomy ale po vydání projektu také dospěli k názoru, že se pořádná deska musí něčím pořádným zapít. I proto se spojili s experimentálním pivovarem Crazy Clown, z čehož vznikla limitovaná edice speciálního piva k desce Multikill.

Podle Řezníka a samotného pivovaru se nejedná jen tak o nějaké obyčejné pivo, ale o nápoj s pořádnými grády, kterému název Multikill patří oprávněně. Sládkové z pivovaru Crazy Clown k celému počinu dodali i vyjádření, které si můžete přečíst níže:

Jedná se o tmavé pivo uvařené z velmi kvalitních anglických sladů s příměsí chilli a zázvoru, jehož část jsme nahradili galangalem, což je svěžejší a exotičtější druh zázvoru. Pro dochucení byly použity chilli papričky Bhut Jolokia Peach a Bhut Copenhagen Orange. K chilli se hodí čokoláda, takže tmavé pivo, které bylo barvené zejména čokoládovým sladem, byla jasná volba. Aby toho nebylo málo, nechali jsme to pivo ležet na pravých kakaových bobech macerovaných v karibském rumu Pyrat. Můžete tedy očekávat pálivé a chmelené pivo s tóny čokolády. Doporučená teplota konzumace je 9-11 stupňů Celsia, aby se pivo rozvonělo a všechny chutě se v něm dokázaly rozvinout. 

foto: facebook.com/crazyclownbrewery

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě