Šimon Bartík natáčí film o freestylovém lyžování


Slav and Friends

Šimon Bartík alias Šimba je bezesporu jedním z nejúspěšnějších českých reprezantanů ve freestylovém lyžování. Je předním členem České reprezentace freeski lyžařů a na svém kontě má mimo jiné již čtyři tituly mistra republiky ve slopestylu.

Kromě toho se aktivně věnuje i produkci krátkometrážních filmů s freeski tematikou. Aktuálně pracuje na tvorbě snímku Slav and Friends, který je volným pokračováním krátkých filmů Slav in America a Slav 2. Projekt lze momentálně podpořit na crowdfundingovém serveru HitHit.cz.

Hvězdy

První z filmů nabídl pohled na jarní ježdění ve snowparcích v Californii a Coloradu, kam byl Šimon pozván na natáčení s legendární freeski produkcí Level 1. Slav 2 ukázal rozmanitější pohled na celou loňskou sezónu.

V obou snímcích se objevila celá plejáda nejúspěšnějších českých i zahraničních jezdců. Česko reprezentovali freeskieři Daniel Hank, Vojta Břeský a Matěj Švancer. Ze zahraničích jezdců je tu k vidění například Markus Eder (vítěz Freeride World Tour), několikanásobný medalista z X Games Kai Mahler, mistr světa McRae Williams nebo vítěz U-rampy z X Games Alex Ferreira.

Hithit

Slav and Friends bude volným pokračováním těchto dvou filmů. „Koncept bude podobný. Hlavním cílem je ukázat lyžování v podání nejlepších domácích i zahraničních freeskierů a zároveň nasát atmosféru z lokací či cestování za sněhem. Video chceme prezentovat i na mezinárodní scéně,“ popisuje Šimon. Slavnostní premiéra spojená s velkou party se odehraje na podzim v rámci akce Freeski Premiere 3, kterou Šimon organizuje společně s tvůrcem streetových videí Tomášem Kroczkem, kde budou k vidění i další lyžařské filmy vytvořené českými lyžaři a snowboardisty.

Projekt lze nyní podpořit skrz crowdfundingovou kampaň na portálu HitHit.cz, kde jsou k dispozici odměny od řádů stovek až do deseti tisíců korun. Získat lze například poděkování v titulcích, pokec u piva se Šimonem, účast na exkluzivní předpremiérové party, vybavení od partnerů jako jsou Armada Skis, shop Snowpanic nebo Saga Outerwear nebo partnerství projektu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí