Silence: První trailer k novému filmu Martina Scorseseho


Film Silence je novým dramatem legendárního oscarového režiséra Martina Scorseseho, autora filmů jako Taxikář, Zuřící býk nebo Mafiáni, který je zasažen do 17. století, kdy se dva portugalští jezuitští kněží pokouší nalézt svého mentora, jehož ztvárnil Liam Neeson. Tato cesta je zavede až do Japonska, kde se zároveň budou snažit šířit křesťanskou víru, což nejspíš nevyústí v nic dobrého.

Scorsese se snažil tento snímek zrealizovat téměř třicet let a sám se podílel i na scénáři. Hlavní role ve filmu ztvární Andrew Garfield (The Social Network, Amazing Spider-Man) a Adam Driver (Paterson, Star Wars), k čemuž byla zprvu dle ohlasů velká spousta lidí skeptická, trailer ale naznačuje, že oba dva předvedou skvělé výkony. Na závěr jen dodáme, že by se u nás tahle novinka měla objevit v únoru přístího roku.

foto: The Independent


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě