Jaký jídelníček a lifestyle si udržoval RiFF RAFF během Vans Warped Tour?


Rapper RiFF RAFF sice před pár dny vypustil dlouho očekávané album Peach Panther, avšak i při vytváření tohoto projektu si musel logicky najít čas také na jiné aktivity. Například se účastnil známé Vans Warped Tour 2015, kde úplně poprvé představil tracky ze zmíněného alba jako například 4 Million nebo Chris Paul.

Každý si alespoň částečně dokáže (nebo možná spíš nedokáže?) představit, jaké to musí být jezdit z koncertu na koncert a z jedné tour na druhou. Rozhodně k tomu patří hodně zábavy, adrenalinu, stresu, napětí a podobných emocí, nicméně samotný Peach Panther si s tímto dokázal poradit na jedničku. Jak je každému fanouškovi známo, rapper je proslulý také svým cvičením, kdy se jeho postava během jednoho roku změnila k nepoznání. Některé zdroje uvádí, že používá steroidy, avšak tato informace se nikdy nepotvrdila, a sám JODY HiGHROLLER uvedl, že každý den cvičí, proto je teď tak v kondici. Také prohlásil, že neposiluje kvůli tomu, aby vypadal lépe, ale aby se cítil dobře. Samo o sobě to potvrzuje jeho motto, které zní “gaining weight and feeling great“.

RiFF RAFF-Vans-Warped-Tour-2
Zde máte porovnání jeho formy z roku 2014 a 2015

Taktéž jsme dostali možnost dozvědět se, jak vypadal jeho jídelníček během celé tour. Tvořily ho především sušenky Oreo, banánové Twinkies, quesadilla a žebírka. Jody sám dodal, že nejlepším způsobem jak přibrat, je pořádně jíst večer, protože to co sníte, během spánku nespálíte a tak na váze přiberete nejjednodušeji. Ve vytváření svalové hmoty mu pomáhá celý jeho tým, který cvičí s ním a navzájem se prý vtipně předhánějí v tom, kdo váží víc. Rozhodně tedy doporučujeme zhlédnout níže uvedené video, v němž je zaznamenán celý průběh výše zmíněné Vans Warped Tour 2015.


Foto: facebook.com, usmagazine.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě