Rapper Nipsey Hussle byl zastřelen

Nipsey Hussle

Ze Spojených států se k nám dostala velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 33 let byl zastřelen rapper Nipsey Hussle, jeden z nejvýraznějších představitelů amerického underground hip hopu. Nipsey si získal věhlas především díky svým dnes už legendárním mixtapům. V loňském roce nám taky konečně nadělil své první (a zároveň bohužel i poslední) studiové album Victory Lap.

Střelba před obchodem

Nipsey si vydobyl respekt především díky svému poctivému přístupu ke hře a dnes a denně dokazoval, že úspěšný rapper si vše může budovat i sám, tedy bez podpory velkých nahrávacích společností a obrovského managementu. V tom byl vzorem mnoha začínajícím i etablovaným umělcům nejen ve Spojených státech.

Rapper byl zastřelen přímo před svým obchodem s oblečením v Los Angeles. Spolu s ním byli postřeleni ještě dva jeho společníci, ti se ale momentálně už nacházejí ve stabilizovaném stavu. O případu zatím nejsou známy žádné další podrobnosti. Poslechněme se tedy zatím alespoň některou z Nipseyho skladeb k uctění jeho památky.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě